خبر
خبر

پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 227223
لغزندگي در محورهاي ارتباطي چهارمحال و بختياري
تاریخ انتشار : 1395/09/16 18:32:25
نمایش : 348
مديرکل راهداري و حمل و نقل جاده اي چهارمحال و بختياري گفت: به جز گردنه 'عسل کشان' در شهرستان کوهرنگ، تمام راه هاي استان باز و تردد در محورهاي مواصلاتي با زنجير چرخ جريان دارد.
به گزارش پايگاه خبري تحليلي پيرغار، منوچهر سلمان زاده روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا از بارش برف و باران در گردنه هاي شهرستان کوهرنگ و باران در شهرستان هاي فارسان، اردل و شهرکرد از بامداد امروز خبر داد و افزود: هم اينک 297 راهدار در قالب 38 اکيپ ثابت و سيار در تمامي محورهاي اصلي و فرعي استان به حالت آماده باش قرار دارند.

وي تصريح کرد: با توجه به اطلاعيه هاي سازمان هواشناسي مبني بر عبور توده هواي بارشي تا 24 ساعت آينده از چهارمحال و بختياري، رانندگان هنگام تردد از مسيرهاي ارتباطي استان، خودروهاي خود را به زنجير چرخ و ديگر وسايل و تجهيزات ايمني زمستاني مجهز کنند.

سلمان زاده ادامه داد: هم اينک در استان تنها گردنه عسل کشان در شهرستان کوهرنگ مسدود است.

هرساله با اولين بارش برف پائيزي گردنه عسل کشان در اين استان به مدت 6 ماه مسدود و مسير ارتباطي دهستان موگويي شامل 15 روستا با حدود چهار هزار و 500 نفر جمعيت به چلگرد مسدود و در مدت بسته بودن محور ارتباط از مسير 'بزنويد' در استان لرستان برقرار است.

بنابرگزارش هاي اداره کل هواشناسي استان، پيش بيني هواشناسي در استان بيانگر ورود يک سامانه بارشي از سمت شمال غرب به استان است که تا روز چهارشنبه هفته جاري در منطقه کوهرنگ و ارتفاعات غربي استان رگبار باران، بارش خفيف برف و وزش باد به نسبت شديد را همراه خواهد داشت.

محورهاي ارتباطي استان چهارمحال و بختياري که بخش عمده آن کوهستاني و برفگير است شامل 215 کيلومتر بزرگراه، يکهزار و 136 کيلومتر راه اصلي و فرعي و 2 هزار و 381 کيلومتر راه روستايي است.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی