خبر
خبر

پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 227204
موشک هاي بالستيک ايران بالاخره به آمريکا نيز مي رسند!
تاریخ انتشار : 1395/09/15 11:22:31
نمایش : 348
نخست وزير رژيم صهيونيستي در اظهاراتي مدعي شد: ايران به ساخت موشک‌ هاي بالستيک اهتمام ورزيده است؛ موشک هائي که بالاخره به آمريکا نيز مي رسند.
به گزارش پايگاه خبري تحليلي پيرغار به نقل از رسانه صهيونيستي هاآرتص، نخست وزير رژيم اشغالگر قدس امروز در اظهاراتي اعلام کرد که به دنبال رايزني با «دونالد ترامپ» رئيس جمهور منتخب آمريکا درباره توافق هسته اي ايران است.

«بنيامين نتانياهو» نخست وزير رژيم صهيونيستي در نشست «سابان» در «واشنگتن دي سي» در اين باره مدعي شد: ايران پس از توافق هسته اي مواضع متخاصمانه تري را اتخاذ کرده است. وقتي مي گويم متعهديم تا مانع از دست يابي ايران به تسليحات هسته اي شويم؛ يعني به دنبال اين کار هستيم.

وي در ادامه گفت: اينکه چگونه با توافق هسته اي بايد برخورد کنيم، موضوعي است که آن را با ترامپ مورد بحث و بررسي قرار خواهم داد. مي دانم که ايران به توافق هسته اي پايبند خواهد بود؛ چرا که اين امر به تهران اين امکان را مي دهد تا به برنامه هسته‌ اي صنعتي راه يابد.

نخست وزير رژيم کودک کُش صهيونيست افزود: ايران به ساخت موشک‌ هاي بالستيک اهتمام ورزيده است؛ موشک هائي که بالاخره به آمريکا نيز مي رسند.

 

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی