خبر
خبر

پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 227097
تظاهرات در آمريکا با حمل پلاکاردهايي از بيانات امام خامنه‌اي در رابطه با ظلم دولت آمريکا به بوميان/ عکس
تاریخ انتشار : 1395/08/29 18:18:33
نمایش : 376
بوميان آمريکا در تظاهرات خود نسبت به سياست‌هاي دولتمردان اين کشور در تضييع حقوقشان پلاکاردي از بيانات امام خامنه‌اي در رابطه با ظلم دولت آمريکا در حق بوميان را حمل کردند که روي آن به اين مضمون نوشته بود: «هنگامي که شما به تاراج سرزمين‌هاي بومي ادامه داده و بوميان را سرکوب مي‌کنيد چگونه به خود جرأت مي‌دهيد که از آزادي و برابري صحبت کنيد. آيت‌الله خامنه‌اي»
به گزارش پايگاه خبري تحليلي پيرغار، در واشنگتن، در روزهاي گذشته و به دعوت گروه " مريلند در کنار «استنديگ راک»" از مردم ايالت مريلند, بيش از صدها نفر از بوميان  و مسلمانان آمريکايي در اعتراض به ساخت خط لوله انتقال نفت از طريق رودخانه «ميسوري» که باعث آلودگي اين رودخانه خواهد شد، در کنار اقيانوس اطلس در شهر آناپوليس پايتخت ايالات مريلند تجمع و دست به تظاهرات زدند.

در اين تظاهرات افراد پلاکاردهايي در دست داشتند که روي آنها نوشته بود: "ما نفت را نمي‌توانيم بخوريم, زمين را حفاظت کنيد, آب با ارزش است, ساخت خط لوله نفتي ممنوع, آب زندگي است". مسلمانان نيز با بنري که روي آن نوشته بود: "مسلمانان در کنار بوميان ايستاده‌‌اند"، به حمايت از اين تظاهرات پرداختند.

اما يکي از نکات قابل توجه در اين تظاهرات حمل پلاکاردهاي بيانات امام خامنه‌اي در مورد ظلم دولتمردان آمريکا به بوميان اين کشور توسط معترضين بود.

مضمون اين نوشته اين است: «هنگامي که شما به تاراج سرزمين‌هاي بومي ادامه داده و بوميان را سرکوب مي‌کنيد چگونه به خود جرأت مي‌دهيد که از آزادي و برابري صحبت کنيد. آيت‌الله خامنه‌اي»

منبع:تسنيم

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی