خبر
خبر

پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 181841
چند نفر يارانه نمي گيرند؟
تاریخ انتشار : 1394/03/27 09:51:02
نمایش : 1722
آنطور که رئيس مديريت و برنامه ريزي کابينه يازدهم اعلام کرده در خردادماه ۷۶ ميليون و ۵۷ هزار و ۴۳۰ نفر يارانه دريافت کرده‌اند که اين آمار در قياس با جمعيت ايران بيانگر تعداد يارانه بگيران است.
به گزارش پايگاه خبري تحليلي پيرغار، محمدباقر نوبخت سخنگوي دولت و رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي کشور روز قبل و در جمع خبرنگاران به بيان آماري جديد در ارتباط با تعداد يارانه بگيران در کشور پرداخت.

آنطور که نوبخت اعلام کرد در خردادماه ۷۶ ميليون و ۵۷ هزار و ۴۳۰ نفر يارانه ۴۵۵۰۰ توماني را دريافت کرده اند اين آمار در قياس با جمعيت کشور نشان ميدهد که چه تعداد از ايراني ها يارانه مي گيرند و چه تعداد يارانه را دريافت نمي کنند.

طبق اعلام مرکز آمار جمعيت ايران تا ساعت ۱۴:۴۲ روز سه شنبه ۲۶ خرداد ماه معادل ۷۸,۴۲۵,۴۴۵ نفر بوده است بنابراين در جديد ترين واريز يارانه‌اي سازمان هدفمندي يارانه‌ها ۲ ميليون و ۳۶۸ هزار و ۱۵ نفر يارانه دريافت نکرده اند.

اين درحالي است که سخنگوي دولت سال ۹۳ و بعد از اتمام دوره ثبت نام جديد از متقاضيان دريافت يارانه اعلام کرده بود که ۲ ميليون و ۴۰۰ هزار نفر از دريافت يارانه انصراف داده و حدود ۷۳ ميليون نفر ثبت نام کرده اند.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی